Skip to main content
Onderstaand de activiteitenkalender. Met de blauwe buttons kan gefilterd worden op activiteiten in Huissen & Angeren, Bemmel & Haalderen of Gendt & Doornenburg. De paarse buttons filteren op de soort activiteit / aandachtsgebied. SWL heeft bij alle activiteiten een vastgesteld consumptiebeleid. Klik hier om dit te downloaden.

Met ingang van 1 januari 2026 wordt de dienstverlening van SWL overgenomen door Incluzio Lingewaard.
De activiteiten gaan zoveel mogelijk door maar er kan sprake zijn van ( tijdelijke) wijzigingen. 
Kijk daarom vanaf januari 2026
vooral ook op de website van Incluzio Lingewaard om het actuele aanbod aan activiteiten in te zien: 
www.incluziolingewaard.nl
of bel: 088 - 2987330.

Workshop schilderen Popart

Van 26 Maart 10:00 tot 12:00
Creatief

Zou u ook zo graag eens een mooi schilderij willen maken? Een creatieve inwoner uit de gemeente organiseert graag een workshop popart zwart wit. Met deze techniek kan iedereen, ongeacht ervaring, die het leuk vindt om een penseel vast te houden, een mooi schilderij maken met een bijzondere techniek. Het enige wat je nodig hebt is geduld en een beetje enthousiasme. En het mooiste? U kunt kiezen uit vijf inspirerende voorbeelden, zodat er altijd wel iets tussen zit dat uw artistieke geest aansteekt. Duik in de wereld van popart en ontdek het plezier van het schilderen!

Waar? SWL Cuperstraat 9, Bemmel

Wanneer? 12, 19 en 26 maart 10-12.00 uur

Kosten? €20 voor materiaal en koffie/thee

Aanmelden? Via Rianne Wolters, welzijnscoach Stichting Welzijn Lingewaard:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


Locatie: Cuperstraat 9, Bemmel